Sportisimo Zlín: Mekka sportovního vybavení v nákupním centru

Sportisimo Zlín

Sportisimo Zlín je jedním z největších a nejoblíbenějších sportovních obchodů v celé oblasti. Tento obchod je vybaven bohatou nabídkou sportovního vybavení, oblečení, bot a doplňků pro různé druhy sportů. Nabízí značkové produkty od nejvýznamnějších světových výrobců, jako jsou například Adidas, Nike, Puma a další. Kromě kvalitního sortimentu se Sportisimo Zlín pyšní také skvělým servisem a přístupem k zákazníkům. V tomto článku se podíváme blíže na historii tohoto úspěšného obchodu a co dnes nabízí svým návštěvníkům.

Historie a vznik Sportisimo Zlín

Sportisimo je česká sportovní obchodní společnost, která má své kořeny v historickém městě Zlín. Vznikla v roce 1999 jako malý sportovní obchod a postupně se rozrůstala a expandovala po celé zemi. Historie Sportisima sahá až do roku 1920, kdy byla ve Zlíně založena Baťova firma na výrobu sportovního vybavení.

Od té doby se Sportisimo stala největším prodejcem sportovního zboží v ČR a Slovensku. Dnes má společnost více než 95 prodejen po celé zemi a zaměstnává tisíce lidí. Jejich sortiment zahrnuje širokou paletu sportovního vybavení, od oblečení, bot, batohů a dalších doplňků přes fitness nářadí až po outdoorové vybavení.

Vedle toho se Sportisimo aktivně podílí na podpoře českých sportů a týmů po celé republice. Spolupracuje sice fotbalovými kluby SK Slavia Praha a FC Baník Ostrava stejně jako hokejovým klubem HC Kometa Brno. Společnost také sponzoruje různé sportovní akce, jako jsou maratony, cyklistické závody a další sportovní události.

Historie a vznik Sportisimo Zlín jsou obtížné oddělit od historie města Zlín a Baťovy firmy. Spolupráce s těmito institucemi umožnila rozvoj společnosti, která se stala velmi úspěšnou na trhu.

Sortiment a nabídka Sportisimo Zlín

Sportisimo Zlín je sportovní obchod, který nabízí široký sortiment sportovního vybavení a módy pro všechny typy sportů. Pro milovníky outdoorových aktivit jsou k dispozici například turistické batohy, stanice, spacáky nebo zimní oblečení a vybavení pro snowboarding a lyžování. Milovníci běhu si mohou vybrat z bohaté nabídky běžeckých bot a oblečení od předních světových značek. Pro basketbalisty, fotbalisty nebo volejbalisty jsou k dispozici speciální boty a sportovní oblečení pro maximální pohodlí a výkon. Dále Sportisimo Zlín nabízí také fitness nářadí, cyklistické doplňky, plavecké pomůcky či celou řadu dalšího sportovního vybavení. Všechny produkty jsou kvalitního provedení a s ohledem na bezpečnost uživatele.

Prodejní plochy a prostory Sportisimo Zlín

Sportisimo Zlín patří mezi největší sportovní obchody ve Zlíně a nabízí širokou škálu sportovního vybavení a oblečení pro různé druhy sportů. Prodejna se nachází na dobře přístupné adrese v centru města a zaujme svým moderním designem a přehledností. Kromě běžného sortimentu zde najdete i odborné poradenství a možnost si vyzkoušet vybrané produkty. V prodejně Sportisimo Zlín jsou také pravidelně pořádány akce, slevy a promo akce, které přinášejí výhodné nákupy pro zákazníky. Pokud hledáte kvalitní sportovní vybavení za rozumnou cenu, rozhodně navštivte prodejnu Sportisimo Zlín.

Služby a výhody pro zákazníky

Sportisimo Zlín je nejen sportovní obchod, ale i poskytovatel kvalitních služeb pro své zákazníky. Firma se zaměřuje na to, aby zákazníci získali kompletní péči a spokojenost s nákupem. Mezi hlavní výhody patří živá komunikace s odbornými prodavači, kteří se zákazníkům ochotně věnují a pomohou jim vybrat to nejlepší vybavení pro sportování. V rámci služeb nabízí Sportisimo i možnost zakoupení dárkových poukazů, které jsou skvělým dárkem pro milovníky sportu. Zákazníci také mohou využít bezplatné služby jako např. servis kol či běžeckých bot. Kromě skvělého sortimentu se tedy mohou těšit i na profesionální přístup a dlouhodobou péči o své sportovní potřeby.

Akce a slevy v Sportisimo Zlín

Sportisimo Zlín je populárním sportovním obchodem, který nabízí širokou škálu sportovního vybavení pro různé aktivity. Jednou z největších výhod nákupu u Sportisimo Zlín jsou akce a slevy, které jsou pravidelně nabízeny. Tyto akce a slevy jsou ideálním řešením pro sportovce, kteří hledají kvalitní produkty za přijatelnou cenu.

Mezi nejčastěji nabízenými akcemi patří např. sezónní výprodej, kdy lze nakoupit zboží se slevami až 50%. Další oblíbenou akcí je tzv. "happy hours", během kterých lze nakoupit zboží se slevou 20% po dobu určitého časového úseku (např. od 18:00 do 21:00).

Krom toho Sportisimo Zlín také často pořádá soutěže a giveawaye na svých sociálních sítích, což je další skvělý způsob jak získaž atraktivní ceny zdarma. V neposlední řadě doporučujeme sledovat webové stránky Sportisimo Zlínu, kde najdete aktuální informace o probíhajících akcích a slevách.

Lokalita a otevírací doba Sportisimo Zlín

Sportisimo Zlín je sportovní obchod nacházející se v centru města. Jeho otevírací doba je praktická pro všechny, kdo mají rádi sportování a potřebují si nakoupit nové vybavení. Obchod je otevřen od pondělí do pátku od 9:00 do 18:00 hodin a v sobotu od 9:00 do 12:00 hodin. Pokud nevíte, kam zajít pro kvalitní sportovní vybavení, rozhodně navštivte Sportisimo Zlín - lokalita je jedinečná a současně snadno dostupná jak pěšky, tak i autem či místní hromadnou dopravou.

Spolupráce a sponzoring Sportisimo Zlín

Spolupráce a sponzoring jsou pro společnost Sportisimo Zlín velmi důležité. Jako sportovní obchod se snažíme vytvářet silné a trvalé vztahy nejen s našimi zákazníky, ale i s místními sportovními kluby a organizacemi. Podporujeme různé sporty, od hokeje po fotbal, atletiku a dalších.

V rámci spolupráce poskytujeme různé formy podpory, jako jsou finanční příspěvky nebo poskytování sportovního vybavení. Naše spolupráce s místními kluby nám umožňuje být více zapojeni do sportovního dění ve Zlíně a okolí. Sponzoring nám také pomáhá budovat povědomí o naší značce mezi fanoušky sportu.

Navíc, Sportisimo Zlín je oficiálním partnerem ligového hokejového týmu Bílí Tygři Zlín, což nám umožňuje být součástí této úspěšné organizace a podporovat ji v jejím úsilí dosahovat co nejlepších výsledků.

Spolupráce a sponzoring jsou pro Sportisimo Zlín velkým přínosem nejen pro společnost samotnou, ale i pro celou komunitu sportovců a fanoušků ve Zlíně.

Závěrem lze konstatovat, že Sportisimo Zlín je skvělým místem pro všechny sportovce a milovníky pohybu. Nabízí širokou škálu kvalitního zboží, které splní potřeby jak profesionálů, tak i rekreačních sportovců. Díky přátelskému personálu a moderním prostorám si zde každý najde to své. Navíc, díky organizovaným akcím a slevám lze ušetřit i pár korun. Pokud tedy hledáte spolehlivého dodavatele sportovního vybavení v Zlíně nebo okolí, Sportisimo rozhodně stojí za vaši pozornost.

Publikováno: 12. 09. 2023

Kategorie: nakupování

Autor: Jaroslava Pospíšilová

Tagy: sportisimo zlín | sportovní obchod