Aqualand Moravia: Aktuální ceník vstupného pro nekonečnou zábavu

Aqualand Moravia Ceník

Vítejte v našem článku o Aqualandu Moravia - nekonečné zábavě pro celou rodinu! Pokud hledáte místo, kde si užít skvělý den plný adrenalinových atrakcí a relaxace, jste na správném místě. Aqualand Moravia je jedním z největších aquaparků v České republice a nabízí širokou škálu aktivit pro malé i velké návštěvníky. Připravte se na vzrušující dobrodružství plné vody, skluzavek a zábavy!

Co je Aqualand Moravia

Aqualand Moravia je největší aquapark v České republice, který se nachází v obci Pasohlávky nedaleko Brna. Je to ideální místo pro rodinnou zábavu a relaxaci. Aquapark nabízí širokou škálu atrakcí a vybavení pro všechny věkové kategorie.

V Aqualandu Moravia najdete celkem 20 bazénů s různými teplotami vody, od chladivých bazénů po horké termální prameny. Pro ty, kteří hledají adrenalinový zážitek, jsou zde různé tobogány a skluzavky. Milovníci relaxace si mohou užít vířivky a sauny. Pro děti jsou připraveny speciální dětské bazény a herny.

Kromě vodních atrakcí nabízí Aqualand Moravia také sportovní aktivity jako plážový volejbal, tenis či minigolf. Pro ty, kteří mají chuť na občerstvení, jsou zde restaurace a snack bary.

Aqualand Moravia je ideálním místem pro strávení celého dne plného zábavy a relaxace jak pro jednotlivce, tak i pro rodiny s dětmi.

Vybavení a atrakce

Aqualand Moravia je moderní vodní park, který nabízí širokou škálu vybavení a atrakcí pro veškeré věkové skupiny. Pro ty, kteří hledají adrenalinové zážitky, je zde k dispozici několik tobogánů s různými obtížnostmi. Od nejrychlejších a nejstrmějších tobogánů, které si užijete na maximum, až po ty mírnější, vhodné i pro děti.

Pro relaxaci a odpočinek jsou v areálu k dispozici termální bazény s teplou vodou. Tyto bazény mají blahodárný účinek na tělo a umožňují dokonalé uvolnění po náročném dni plném zábavy. Kromě termálních bazénů mohou návštěvníci využít také vířivky, sauny a parní lázně.

Pro rodiny s dětmi je připravena speciální dětská zóna s plaveckým bazénem o menší hloubce a různými herními prvky. Děti se zde mohou bezpečně bavit a rodiče si mohou být jisti, že jsou jejich potomci v bezpečných rukách.

Pro sportovce a aktivní jedince je v Aqualandu Moravia připravena fitness zóna s moderními posilovacími stroji. Zde si mohou návštěvníci procvičit své tělo a udržet si kondici i během dovolené.

Celkově lze říci, že Aqualand Moravia nabízí vybavení a atrakce pro každého. Bez ohledu na to, zda jste adrenalinový nadšenec, milovník relaxace nebo sportovec, určitě si zde najdete to své.

Otevírací doba a vstupné

Aqualand Moravia je otevřený po celý rok, aby vám poskytl nekonečnou zábavu a relaxaci. Otevírací doba se může lišit v závislosti na ročním období, proto je dobré si předem zkontrolovat aktuální informace na oficiálních webových stránkách.

Vstupné do Aqualand Moravia je stanoveno podle věku návštěvníka a délky pobytu. Děti do 3 let mají vstup zdarma. Pro děti ve věku od 3 do 12 let platí snížené vstupné. Pro dospělé platí plné vstupné.

Délka pobytu je také brána v úvahu při stanovení ceny. Existují různé možnosti, jako například celodenní lístek nebo lístek na půlden. Pokud plánujete strávit více dnů v Aqualandu Moravia, můžete si zakoupit i vícedenní permanentku za zvýhodněnou cenu.

Ceny se mohou lišit během víkendů a svátků, kdy jsou nabízeny speciální akce a programy pro návštěvníky. Je proto vhodné sledovat aktuálnosti na webové stránce Aqualandu Moravia, abyste nezmeškali žádné zajímavé nabídky.

Vstupné do Aqualandu Moravia zahrnuje přístup ke všem atrakcím a vybavení, včetně bazénů, tobogánů, saun a wellness centra. V ceně je také zahrnut přístup do relaxačních zón a možnost zapůjčení plavek a ručníků.

Při nákupu vstupenky je možné využít různé platební metody, jako jsou hotovost, platební karty nebo elektronické platby. Doporučuje se si zakoupit lístek předem online, abyste se vyhnuli frontám na pokladnách.

Aqualand Moravia je skvělým místem pro trávení volného času s rodinou nebo přáteli. Přijďte si užít nezapomenutelný den plný zábavy a relaxace ve vodním ráji Aqualandu Moravia!

Ceník vstupného

Aqualand Moravia nabízí širokou škálu cenových možností, které jsou přizpůsobeny různým potřebám a preferencím návštěvníků. Vstupné se liší podle věku a délky pobytu.

Dospělí nad 15 let mají možnost zakoupit celodenní vstupenku za cenu 590 Kč. Pokud se rozhodnete strávit pouze odpoledne ve vodním parku, můžete si zakoupit odpolední vstupenku za sníženou cenu 490 Kč.

Pro děti ve věku od 3 do 14 let platí speciální tarify. Celodenní vstupenka pro tyto malé návštěvníky je k dispozici za cenu 490 Kč, zatímco odpolední vstupenka stojí pouze 390 Kč.

Pro seniory nad 60 let je také připravena sleva na celodenní vstupenku. Tato skupina návštěvníků může navštívit Aqualand Moravia za pouhých 490 Kč.

Rodiny s dětmi mají také své zvýhodněné tarify. Rodinný balíček pro dvě dospělé osoby a jedno dítě stojí 1 590 Kč, přičemž každé další dítě zaplatí pouze 300 Kč navíc. Tato nabídka je platná pouze pro celodenní vstupenky.

Pro ty, kteří chtějí zažít Aqualand Moravia večerním časem, je k dispozici večerní vstupenka od 18:00 do zavírací doby za cenu 390 Kč pro dospělé i děti.

Důležité je také zmínit, že vstupné do Aqualand Moravia nezahrnuje půjčení plavek a ručníku. Tyto předměty si můžete buď přinést vlastní, nebo si je zakoupit na místě za příplatek.

Při nákupu vstupenek doporučujeme využít online rezervaci, která umožňuje vyhnout se frontám a zajistit si své místo ve vodním parku.

Speciální nabídky a slevy

Speciální nabídky a slevy jsou nedílnou součástí Aqualandu Moravia. Pro ty, kteří si chtějí užít nekonečnou zábavu za výhodnější cenu, je tu několik možností.

První nabídkou je rodinné vstupné, které je ideální pro celou rodinu. Za jednu cenu mohou vstoupit rodiče s dětmi a užít si společně veškeré atrakce a vybavení Aqualandu Moravia. Tato nabídka je skvělá především pro rodiny s více dětmi, protože se tak ušetří na vstupném.

Další speciální nabídkou jsou slevy pro studenty a seniory. Studenti do 26 let a senioři nad 65 let mají možnost navštívit Aqualand Moravia za sníženou cenu. Stačí předložit platný průkaz studenta nebo průkaz seniora a mohou se těšit na zábavu v aquaparku za výhodnější cenu.

Pro milovníky adrenalinových atrakcí je tu speciální nabídka - celodenní adrenalínový pass. S tímto pasem máte neomezený přístup ke všem adrenalinovým atrakcím po celý den. Takže pokud si chcete vychutnat všechny tobogany, skluzavky a další adrenalinové atrakce, tato nabídka je pro vás ideální.

Aqualand Moravia také pravidelně pořádá akce a soutěže, ve kterých můžete vyhrát různé zajímavé ceny. Sledujte webové stránky Aqualandu Moravia nebo sociální sítě, abyste se dozvěděli o aktuálních speciálních nabídkách a slevách.

Nezapomeňte využít tyto speciální nabídky a slevy, abyste si mohli užít nekonečnou zábavu v Aqualandu Moravia za skvělou cenu.

Jak se dostat do Aqualand Moravia

Aqualand Moravia se nachází v blízkosti města Pasohlávky, ve střední části Jižní Moravy. Je snadno dostupný jak autem, tak i veřejnou dopravou.

Pokud se rozhodnete jet autem, můžete využít dálnici D2 a sjet na exitu 41 směrem na Pasohlávky. Poté stačí sledovat značení směrem k Aqualandu. Parkoviště je k dispozici přímo u areálu.

Pro ty, kteří preferují veřejnou dopravu, je možné využít autobusovou nebo vlakovou dopravu. Autobusové spojení je zajištěno zejména z Brna a okolních obcí. Vlaková stanice Pasohlávky leží na trati Brno - Břeclav a je vzdálena od Aqualandu asi 2 km. Z vlakové stanice je možné pokračovat pěšky nebo se přesunout autobusem.

Pro aktuální jízdní řády a informace o spojích doporučujeme navštívit webové stránky dopravních společností.

Ať už se rozhodnete jakkoliv cestovat, pamatujte si, že Aqualand Moravia stojí za to! Pohodlně se dostanete do tohoto moderního vodního parku, kde vás čeká nekonečná zábava a relaxace.

Aqualand Moravia je skvělým místem pro nekonečnou zábavu a relaxaci. S jeho širokou nabídkou atrakcí a vybavením si každý návštěvník přijde na své. Otevřeno je celoročně, takže si můžete užít vodní radovánky kdykoliv chcete.

Ceník vstupného je přizpůsobený různým potřebám a počtu osob. Dospělí i děti mají možnost využít speciálních nabídek a slev, které jsou pravidelně aktualizovány. Vstupné se liší podle délky pobytu a typu vstupu, takže si každý může vybrat tu nejvhodnější variantu.

Pokud se rozhodnete navštívit Aqualand Moravia, nemusíte se bát, že byste se tam nedostali. AquaBusy odjezdají pravidelně z Brna a okolních obcí, takže doprava není žádný problém.

Celkově lze říci, že Aqualand Moravia je ideálním místem pro rodinné výlety, oslavy narozenin či jen relaxaci s přáteli. Nabídne vám nejenom skvělé zábavné atrakce, ale i možnost odpočinku a relaxace ve wellness zóně. Nezapomeňte si vyzkoušet i restauraci, kde si po náročném dni můžete pochutnat na lahodných pokrmech.

Takže neváhejte a vydejte se do Aqualand Moravia, místa plného radosti, zábavy a relaxace. Určitě nebudete litovat!

Publikováno: 06. 11. 2023

Kategorie: zábava

Autor: Adéla Straková

Tagy: aqualand moravia ceník